Oferta

Nasza oferta obejmuje:

  • systemy alarmowe (SSWiN) w tym również bezprzewodowe
  • systemy telewizji dozorowej ( CCTV i IP)
  • systemy sygnalizacji pożaru
  • systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy
  • domofony i wideodomofony

 

Usługi realizujemy na bazie produktów posiadających stosowne certyfikaty i atesty.
Zapewniamy bezpłatną wycenę, projekt oraz doradztwo techniczne poparte wieloletnim doświadczeniem.
Pomożemy w wyborze firmy ochroniarskiej, która zapewni całodobowa ochronę strzeżonego obiektu.
Jeśli posiadacie Państwo zainstalowany system alarmowy, a nie jesteście pewni czy działa on poprawnie, zajmiemy się jego sprawdzeniem i ewentualna naprawą lub modernizacją.

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Mamy nadzieję że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania i pozwoli na rozpoczęcie owocnej i długotrwałej współpracy.

 

1. Systemy alarmowe (SSWiN) w tym również bezprzewodowe

Podstawowym sposobem zabezpieczenia mienia jest zainstalowanie systemu alarmowego.
Urządzenia stosowane do tego celu są bardzo powszechne a ich cena jest przystępna.
Do zabezpieczenia pomieszczeń stosuje się wszelkiego rodzaju czujniki ruchu. Ich zasada działania jest zależna od specyfiki pomieszczeń i dobierana do indywidualnych potrzeb.
Aby zwiększyć funkcjonalność systemu można wyposażyć go w elementy chroniące nas przed zdarzeniami losowymi, takimi jak pożar, zatrucie tlenkiem węgla lub innym gazem, nieszczelnością instalacji gazowej bądź wodnej.
Sterowanie jest możliwe przy pomocy klawiatury albo pilota, a także zdalnie za pomocą telefonu.
W celu zwiększenia skuteczności ochrony danego obiektu zaleca się podłączenie systemu alarmowego do zewnętrznej firmy zajmującej się monitorowaniem i ochroną lub zamontować moduł powiadomienia osobistego aby w chwili wystąpienia alarmu podjąć stosowne czynności.

 

2. Systemy telewizji dozorowej (CCTV i IP)

Systemy telewizji dozorowej buduje się w oparciu o urządzenia przemysłowe, tzn. wszelkiego rodzaju kamery i urządzenia rejestrujące.
W zależności od miejsca instalacji spełniają różnorakie funkcje, m.in. pozwalają dodatkowo chronić mienie dając poczucie bezpieczeństwa, pozwalają na kontrolę nieuczciwych klientów oraz pracowników. W przypadku wystąpienia jakiegoś zdarzenia pozwalają na odtworzenie zapisanego materiału wideo.
Duża wszechstronność tego rodzaju instalacji pozwala na integrację z innymi systemami.

 

3. Systemy sygnalizacji pożaru

4. Systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

Kontrola dostępu umożliwia ograniczenie dostępu do wybranych pomieszczeń lub stref oraz ich wizualizację. Występują w różnorodnych konfiguracjach, począwszy od systemów autonomicznych, poprzez bardziej rozbudowane aż do rozwiązań sieciowych połączonych z innymi systemami bezpieczeństwa.
Bardzo często kontrola dostępu współpracuje z systemami rejestracji czasu pracy, które są pomocnym narzędziem wspomagającym proces zliczania przepracowanych godzin w przedsiębiorstwie.
Do budowy powyższych systemów stosuje się wszelkiego rodzaju klawiatury, czytniki kart oraz terminale biometryczne identyfikujące linie papilarne bądź siatkówkę oka.

 

5. Domofony i wideodomofony

Systemy domofonowe i wideodomofonowe stały się nieodzownym elementem kontroli dostępu. Umożliwiają komunikację na niewielkie odległości i są szeroko stosowane w budownictwie mieszkaniowym jak również w firmach.
Nowoczesne systemy pozwalają na rejestrację obrazów i głosu osób dzwoniących podczas naszej nieobecności i mogą obsługiwać do kilku kamer co pozwala na zbudowanie małego systemu obserwacji terenu wokół obiektu.

 

Napisz do nas

POLE OBOWIĄZKOWE *